Vodo Topo Plyn WOODCOTE

KVIP-instal merge.png

Od teď jsme WOODCOTE.

Přecházíme pod křídla zavedené značky stavebnin WOODCOTE jako nová sekce WOODCOTE Voda - Topení - Plyn. Naše profesionální služby a široký sortiment vám budou nadále k dispozici na nové adrese vodotopo.woodcote.cz.

Vážení obchodní partneři,

od 1.8.2019 přecházejí veškeré obchodní aktivity společnosti KVIP-INSTAL s.r.o. pod společnost WOODCOTE CZ a.s. Tímto krokem pokračujeme v realizaci strategického záměru pro český trh poskytnout pod hlavičkou dlouhodobě rostoucí a finančně silné společnosti WOODCOTE CZ a.s. a jedné obchodní značky WOODCOTE našim stávajícím i novým zákazníkům komplexní sortiment a služby.

Z praktického/provozního hlediska nedochází k žádným zásadním změnám. Komunikovat budete s kolegy, na které jste dlouhodobě zvyklí a legislativní návaznosti jsou řešeny jednoduchými dodatky ke stávajícím platným smlouvám popř. novými dohodami přímo s WOODCOTE CZ a.s. Obchodní aktivity aktuálně provozované pod KVIP-INSTAL s.r.o. budou v rámci WOODCOTE CZ a.s. organizovány v divizi VODA – TOPENÍ – PLYN. Kromě již existujících specializovaných poboček bude v následujícím období realizována integrace sortimentu VODA – TOPENÍ – PLYN do vybraných poboček stavebnin WOODCOTE.

Skupina WOODCOTE se zavazuje nadále zlepšovat servis pro všechny zákazníky i vztahy se všemi dodavateli. Činit tak bude ve svých divizích, tj. STAVEBNIN, SUCHÉ VÝSTAVBY, DVEŘÍ-PODLAH-KOUPELNOVÝCH STUDIÍ, PŮJČOVEN a VODA – TOPENÍ – PLYN.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.

Za představenstvo WOODCOTE GROUP a.s.
Marek Hlinecký
Místopředseda představenstva/Chief Financial Officer